Maqui berry (1000mg) - 100tbl

004

Nový produkt

Plody palmy Maqui berry (Aristotelia chilensis) obsahují vysoké množství vitamínů, minerálů a antioxidantů. A právě množství antioxidantů je v těchto bobulích obsaženo několikanásobně více, než u jiných druhů ovoce. Studie prokázaly vysoký antioxidační účinek, a to především díky množství anthokyanů a flavonoidů. Ty v těle odbourávají volné kyslíkové radikály, čímž zpomalují stárnutí buněk

Více informací

3 ks

Skladem

759,00 Kč s DPH

Více informací

Magické ovoce

Plody palmy Maqui berry (Aristotelia chilensis) obsahují vysoké množství vitamínů, minerálů a antioxidantů. A právě množství antioxidantů je v těchto bobulích obsaženo několikanásobně více, než u jiných druhů ovoce. Studie prokázaly vysoký antioxidační účinek, a to především díky množství anthokyanů a flavonoidů. Ty v těle odbourávají volné kyslíkové radikály, čímž zpomalují stárnutí buněk. Jejich obsah je ve 100g suchého ovoce 211,9 mg, což je nejvyšší naměřená hodnota u dosud zkoumaného ovoce. Je tedy více než 4x silnější, než naše borůvka. Maqui berry obsahují  2,5x více vitamínu C, než pomeranč a 15x více vitamínu A, než mléko. Z minerálů je bohatě zastoupen draslík, kterého obsahují 3x více, než paprika a sodíku dokonce 5x více, než rajče. Dále železo nebo vápník. Navíc dokážou tlumit pocit hladu a využívají se při redukčních dietách. Maqui pomáhá harmonizovat organismus a tím i zrychlit metabolismus, čímž nedochází k ukládání tuků. Stejným způsobem ovlivňuje i hladinu cholesterolu v krvi, a tak pomáhá předcházet kardiovaskulárním onemocněním.

Upozornění: (Jde o dlouhodobý proces trvající 2-3 měsíce při pravidelném užívání 2 x 2 tobolky denně. Následná setrvačnost účinku je až 1,5 měsíce (v závislosti na délce a množství užívané látky).

V jižní Americe se Maqui berry těší velké oblibě. Například u domorodců je nenahraditelnou součástí jídelníčku. Díky extraktům z plodů této rostliny se totiž těší výbornému zdraví a vitalitě.

Původ: Aristotelia chilensis je palma pocházející z Chile a jižní Argentiny, kde roste v mírných deštných pralesech. Její plody jsou malé modro - černé bobule vzhledem podobné našim borůvkám. V Evropě se bohužel nedaří jejich pěstování ve velkém. Proto se bobule po dozrání v jižní Americe sbírají a šetrně suší pomocí mrazu (proces tzv. lyofilizace). Následně se plody melou a převáží do Evropy. Zde se zpracovávají do finální podoby.

TIP: Maqui můžete ochutit a nutričně pozvednout ovocné šťávy, jogurty, ovesné kaše a domácí zmrzliny.

 

Účinky Maqui berry:


  •        antioxidační (pomáhají zpomalovat stárnutí)
  •        působí protizánětlivé až mírně antibioticky
  •        působí proti plísním a kožním problémům
  •        pomáhá při hubnutí
  •        posiluje výkonnost organismu
  •        příznivě působí při překonávání nemocí (zvyšují obranyschopnost organismu)

Užívání:

2 x 2 tobolky denně, nejlépe ráno a večer

Složení:

 

Aristotelia chilensis (Maqui berry) 200 mg extrakt 4:1 s účinností jako 800 mg Maqui berry, Aristotelia chilensis (Maqui berry) 200 mg drceného ovoce, tobolka (želatina a bílé barvivo: Oxid titaničitý).

Balení obsahuje: 

100 tobolek (dávka na 25 dní).

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.