Taurin - 100 tbl

015

Nový produkt

Taurin působí jako výrazný energizér - stimulátor mozkové aktivity. Ovlivňuje také chování neurotransmiterů, optimalizuje činnost CNS a prokrvení mozku. Dochází ke zlepšení psychické pohody, stimulaci myšlenkových pochodů a celkové zvýšení výkonnosti a bdělosti. Zlepšuje koordinaci pohybů, soustředění a psychickou odolnost. Využívají řidiči k potlačení únavy.

Více informací

3 ks

Skladem

309,00 Kč s DPH

Více informací

Energizér

Taurin (neboli kyselina 2-aminoethansulfonová) patří mezi organické kyseliny a jde o významnou složku žluči. Je také využíván běžně jako přísada energetických nápojů. Pokud v potravě chybí, dochází k postupné degeneraci sítnice, což způsobuje problémy s viděním, které mohou skončit slepotou. Taurin působí jako výrazný energizér - stimulátor mozkové aktivity. Ovlivňuje také chování neurotransmiterů, optimalizuje činnost CNS (centrální nervové soustavy) a prokrvení mozku. Díky tomu dochází ke zlepšení psychické pohody, stimulaci myšlenkových pochodů a celkové zvýšení výkonnosti a bdělosti. Jeho požívání znatelně zlepšuje koordinaci pohybů, soustředění a psychickou odolnost. Často jej využívají řidiči k potlačení únavy nebo při potřebě celkové stimulace mozkových pochodů. Studentům zase Taurin pomáhá koncentrovat se na učení.

 

Účinky Taurinu:

  •        působí proti únavě, zlepšuje koncentraci a soustředění
  •        vhodný při práci vyžadující neustálé soustředění (řidiči z povolání, duševně náročná práce, studenti atd.)
  •        antikatabolikum (redukuje stresové podněty)
  •        zlepšuje využití živin a suplementů
  •        urychluje regeneraci vaziv a pojivových tkání

Užívání:

 2 - 3 tobolky denně (30 minut před fyzickým výkonem)

Složení:

Taurin 400 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Balení obsahuje: 

100 tobolek (dávka na 33-50 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.