Ženšen pravý - 100 tbl

013

Nový produkt

Prokazatelně kladně působí na oběhový systém, centrální nervovou soustavu, na soustavu žláz s vnitřní sekrecí nebo na imunitní systém. Ženšen předčí běžné povzbuzující látky (káva, čaj, nikotin, energetické nápoje atd.) Užívání ženšenu se u mužů zlepšily sexuální funkce podobně jako při používání viagry. Jeho účinek nastupuje pomaleji, je však dlouhodobý a po všech stránkách zdraví prospěšný.

Více informací

5 ks

Skladem

399,00 Kč s DPH

Více informací

Všehoj

Ženšen pravý obsahuje směs několika desítek unikátních, silně účinných látek, které tvoří více než 20% hmotnosti sušeného kořene. Působení ženšenu na lidský organismus je velmi komplexní. Prokazatelně kladně působí na oběhový systém, centrální nervovou soustavu, na soustavu žláz s vnitřní sekrecí nebo na imunitní systém. Ženšen předčí běžné povzbuzující látky (káva, čaj, nikotin, energetické nápoje atd.). Výzkumy také poukázaly na to, že po užívání ženšenu se u mužů zlepšily sexuální funkce podobně jako při používání viagry. Jeho účinek nastupuje pomaleji, je však dlouhodobý a po všech stránkách zdraví prospěšný.

Účinky Ženšenu:

  •        pomáhá při stresu a depresi
  •        je vhodný pro lepší soustředění, paměť a vůli
  •        pomáhá při fyzické námaze, regenerace svalů
  •        výrazně posiluje libido, potenci a erekci

Užívání:

 1-2 tobolky denně

Složení:

Panax ginseng 400 mg

Balení obsahuje: 

100 tobolek (dávka na 50 - 100 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.