L-Arginin – 100 tbl

012

Nový produkt

Bez L-Argininu nemůže existovat žádná forma života. Nelze jej čímkoli nahradit. Tělo arginin využívá ke stavbě naprosté většiny tkání, mnoha hormonů, genetického kódu a dalších látek. Díky oxidu dusíku Arginin zvyšuje prokrvení. Růstový hormon pak pomáhá k nárůstu svalové hmoty. Dále podporuje imunitní systém, urychluje proces hojení nebo snižuje hladinu cholesterolu

Více informací

3 ks

Skladem

479,00 Kč s DPH

Více informací

Nepostradatelný

Bez L-Argininu nemůže existovat žádná forma života. Nelze jej čímkoli nahradit. Tělo arginin využívá ke stavbě naprosté většiny tkání, mnoha hormonů, genetického kódu a dalších látek. Naprosto prvotní význam má arginin pro tvorbu neuropřenašeče - oxidu dusíku (No) a pro tvorbu a vylučování růstového hormonu (HGH). Díky oxidu dusíku Arginin zvyšuje prokrvení. Růstový hormon pak pomáhá k nárůstu svalové hmoty. Dále podporuje imunitní systém, urychluje proces hojení nebo snižuje hladinu cholesterolu. L-Arginin má také uplatnění v oblasti sexuálního života. Zvyšuje totiž tvorbu spermatu.

Účinky L-Argininu:

  • pomáhá snižovat celkově vysoký krevní tlak
  • pomáhá chránit před (atero-) sklerózou srdce, tepny, žíly, cévy a vrací jim zpět pružnost
  • pomáhá odstraňovat poruchy erekce a sexuální vzrušivosti u mužů i žen (zapříčiněné přirozenou sklerózou pánevního dna)
  • pomáhá urychlovat doléčení poúrazových stavů

Užívání:

 2 tobolky až 3x denně

Složení:

L-Arginin 400 mg, tobolka

Balení obsahuje: 

100 tobolek (dávka na 33 až 50 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.