Chitosan 100 tbl

011

Nový produkt

Chitosan je přírodní vláknina získaná z chitinu. Ten je polysacharidem, který se vyskytuje v pevných částech krabů, raků, krevet a humrů. Nejčastěji je používaný ke snížení hladiny cholesterolu a k redukci tělesné hmotnosti

Více informací

3 ks

Skladem

449,00 Kč s DPH

Více informací

REDUKCE CHOLESTEROLU

Chitosan je přírodní vláknina získaná z chitinu. Ten je polysacharidem, který se vyskytuje v pevných částech krabů, raků, krevet a humrů. Nejčastěji je používaný ke snížení hladiny cholesterolu a k redukci tělesné hmotnosti. Váže na sebe tuky a cholesterol a odvádí je ze zažívacího traktu dříve, než jsou zpracovány. Zlepšuje činnost tlustého střeva a snižuje pocit hladu, čímž přispívá k účinnějšímu procesu hubnutí. Chitosan podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a obranyschopnosti organismu. Jeho nezastupitelná funkce je ve zvyšování absorpce železa a podpoře normálního energetického metabolismu v těle. Vitamin C pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Chitosan patří také mezi přírodní antioxidanty. Volné radikály jsou velmi nestabilní a rychle v těle reagují s jinými látkami, což vede k poškození buněk a tkání. Chitosan působí proti tvorbě těchto radikálů a tím chrání tělo před jejich nepříznivými účinky.

 

Účinky Chitosanu:

  •        snižuje hladinu cholesterolu
  •        zlepšuje činnost tlustého střeva
  •        snižuje pocit hladu
  •        podporuje tvorbu kolagenu
  •        podporuje funkci cév, kostí, chrupavek, pokožky, dásní, zubů
  •        zvyšuje absorpci železa
  •        podporuje funkci metabolismu
  •        je přírodní antioxidant

Užívání:

2 tobolky 30 min před jídlem, až 3x denně

Složení:

Chitosan 320 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: Oxid titaničitý)

Balení obsahuje: 

100 tobolek (dávka na 16-50 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.