Tribulus Terrestris 40% saponinů 100 tbl

008

Nový produkt

Tribulus Terrestris (40% saponinů) je přírodní stimulant testosteronu. Výraznou měrou přispívá k tvorbě testosteronu, který má příznivý vliv na regeneracitvorbu svalové hmoty, ale také má pozitivní vliv na svalovou vytrvalost a v neposlední řadě na zlepšení libida. Odvar z této rostliny může být používán ke zlepšení činnosti jater a posílení sexuální touhy.

Více informací

3 ks

Skladem

419,00 Kč s DPH

Více informací

Svaly a síla

Tribulus Terrestris (40% saponinů) je přírodní stimulant testosteronu. Výraznou měrou přispívá k tvorbě testosteronu, který má příznivý vliv na regeneraci, tvorbu svalové hmoty, ale také má pozitivní vliv na svalovou vytrvalost a v neposlední řadě na zlepšení libida. Odvar z této rostliny může být používán ke zlepšení činnosti jater a posílení sexuální touhy. V Číně se oblast její aplikace, kromě prevence nádorů, rozšířila o terapii nemocí zasahující ledviny i kardiovaskulární systém. Podporuje také rozpouštění močových kamenů.

Účinky Tribulusu Terrestris:

U mužů:

U žen:

  •        podporuje růst svalové hmoty
  •        napomáhá ke zvýšení fyzického výkonu
  •        urychluje regeneraci
  •        podporuje sexuální libido u obou pohlaví

zvýšení hladiny testosteronu až o 30 %, zvýšení zájmu o sexuální život, zvýšení objemu svalové hmoty na úkor tuku, snížení vnitřního napětí, obnovení životní vitality a elánu

zvýšení hladiny hormonu (FSH) estradiolu, nárůst sexuální apetence, zmírnění negativních klimakterických příznaků, potlačení nespavosti, napětí, depresí, návalů horka, proměn nálad a podrážděnosti, redukce tělesného tuku

Užívání:

2 - 4 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny

Složení:

Tribulus terrestris 400 mg (40% saponins), želatinová tobolka

Balení obsahuje: 

150 + 20 tobolek ZDARMA (dávka na 42 - 85dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.