Maca - 100tbl

005

Nový produkt

Maca (Lepidium meyenii Walp) je živinami nadupaná kořenová zelenina z And. Je zdrojem vysoce kvalitního rostlinného proteinu, fytonutrientů, vitamínů a minerálních látek. Maca je celosvětově populární pro svůj energetizující efekt. Podporuje plodnost a odolnost proti fyzické námaze.

Více informací

3 ks

Skladem

599,00 Kč s DPH

Více informací

Nekonečný zdroj energie

Maca (Lepidium meyenii Walp) je živinami nadupaná kořenová zelenina z And. Je zdrojem vysoce kvalitního rostlinného proteinu, fytonutrientů, vitamínů a minerálních látek. Maca je celosvětově populární pro svůj energetizující efekt. Podporuje plodnost a odolnost proti fyzické námaze. U mužů je oblíbená pro podporu sexuální aktivity. U žen pro podporu regulace menstruačního cyklu a nerovnováhy ženských pohlavních hormonů včetně podpory zdraví v menopauze a při chronickém únavovém syndromu. Podporuje myšlení a koncentraci. Je užívána jako alternativa steroidním anabolikům pro sportovce (bodybuilders) pro svůj bohatý obsah sterolů. Dnes se sušený kořen macy prodává jako lék nebo doplněk stravy pro podporu vitality a plodnosti. V peruánské bylinné medicíně je maca používána také jako imunostimulant, při anémii, tuberkulóze, menstruačních nepravidelnostech, symptomech menopauzy, rakovině žaludku, neplodnosti a ostatních reprodukčních či sexuálních poruchách, též pro zlepšení paměti.

TIP: Maca má specifickou jemně hořko-mléčnou chuť, je možné ji přidat do jakéhokoliv pokrmu či nápoje.

Účinky Macy:


  •        zlepšuje duševní stav
  •        snižuje pocity úzkosti
  •        snižuje stres
  •        zlepšuje odolnost vůči stresu
  •        zvyšuje hladinu adrenálního androgenu (mužský pohlavní hormon)
  •        zvyšuje sexuální touhu (libido)
  •        zlepšuje erekci
  •        zvyšuje počet a pohyblivost spermií

Užívání:

2 tobolky denně 

Složení:

Lepidium meyenii 400 mg

Balení obsahuje: 

100 tobolek (Dávka na 50 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.