Acai Berry (1440mg) - 100tbl

001

Nový produkt

Ovoce bohů

Acai Berry – tmavě fialové plody palmy Euterpe oleracea jsou nejsilnějším přírodním antioxidantem. Domorodí indiáni je nazývají „Ovocem bohů“. A to ne nadarmo!

Více informací

10 ks

Skladem

529,00 Kč s DPH

Více informací

Ovoce bohů

Acai Berry – tmavě fialové plody palmy Euterpe oleracea jsou nejsilnějším přírodním antioxidantem. Domorodí indiáni je nazývají „Ovocem bohů“. A to ne nadarmo!

Bobule Acai Berry přispívají k nastartování metabolismu, a proto jsou vhodné jako podpůrný prostředek při hubnutí. Díky úžasné kombinaci zdravých (monounsaturated) tuků, fytosterolů a vlákniny mohou podporovat fungování kardiovaskulárního a trávicího ústrojí. Acai Berry zvyšuje úroveň antioxidantů v krvi a může napomáhat udržovat zdravý imunní systém. Může příznivě ovlivnit mozkové funkce a paměť, pročišťuje a provádí detoxikaci organismu. Má blahodárný vliv na srdce a cévní systém. Může být účinným prostředkem při boji proti kornatění cév. Také napomáhá při prevenci onemocnění nervového systému a zmírnění neurologických problémů stáří. Navíc našemu tělu dodává potřebnou energii. Je tak velmi často užívána vrcholovými sportovci při náročné fyzické zátěži.

Acai Berry je bohatá na základní tuky Omega 3, Omega6 a Omega9. Obsahuje vitamín A, C, E, B,B2 a B3. Dále obsahuje draslík, hořčík, měď a zinek. Je bohatá na bílkoviny (19 amino kyselin) a stopové množství minerálů pro regeneraci svalů.

Acai Berry je vhodný pro:


  • nastartování metabolismu
  • hubnutí
  • optimální fungování kardiovaskulárního a trávicího ústrojí
  • regeneraci svalů
  • zdravý imunní systém
  • mozkové funkce a paměť
  • detoxikaci organismu
  • podporu funkce srdce a cévního systému
  • dodání energie

Užívání:

2 x 2 tobolky denně (nejlépe ráno a večer)

Složení:

 

Euterpe oleracea (Acai berry) 360 mg extrakt 4:1 s účinností jako 1440 mg Acai berry, tobolka (želatina a bílé barvivo: Oxid titaničitý)

Balení obsahuje: 

100 tobolek (dávka na 25 dní).

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.