Tvarohový koláč bez mouky
Tvarohový koláč bez mouky
Odjakživa jsem milovala všechny tvarohové moučníky. Pamatuji si taky ale, že mi u...
lis 16, 2018 Jiří Kubeš 682 0
Není pudink jako pudink
Není pudink jako pudink
Když se řekne „pudink“, vybaví se mi dětství. Letní prázdniny u babičky, závěr...
lis 13, 2018 Jiří Kubeš 606 0
Což takhle dát si čistou vodu
Což takhle dát si čistou vodu
Problémy s váhou řeší, více či méně často , většina z nás. Existuje nespočet...
lis 5, 2018 Jiří Kubeš 617 0

                    Vítejte ve světě, kde milujeme život! 

„Potřebujeme jméno, které vystihne opravdovou podstatu naší myšlenky. Něco výjimečného, protože právě to teď tvoříme!"

A tak vznikla Beleva! Dlouho jsem byl jedním z těch, kteří neustále hledali kvalitní produkty. Hledal jsem firmy, které nemají nutkání obelhávat své klienty za vidinou jednoduchého zisku. Vše dopadlo tak, jak mělo. Založil jsem si vlastní společnost, protože jsem nebyl vždy plně spokojen s tím, co jsem dostal.

                                                             

Jiří Kubeš

Jmenuji se Jiří Kubeš a mám jediný cíl! Chci pomáhat lidem a nabízet to nejkvalitnější, co na trhu je! VDK InProst s.r.o. funguje od roku 2014. Ze začátku jsem se zabýval především zprostředkováním dodávek surovin z celého světa přímo k výrobcům, a to nejen v ČR. Nakonec jsem se rozhodl svoje podnikání posunout o krůček dál.  Naštěstí v tom celém nejsem sám. Do týmu vstoupil i můj kamarád Marek Suchomel a také Lada Hajzlerová. Tady je pár slov o nich.  

Marek Suchomel

Během své profesní dráhy si Marek prošel firmami s nejrůznějším sortimentem, díky čemuž poznal specifika mnoha oborů. Dnes se dlouhodobě věnuje médiím a prodeji reklamního prostoru, kde má desítky stálých a spokojených klientů. Práce ho naplňuje. Považuje ji za kreativní a inspirativní, neustále ho posouvá vpřed. 

                                                Marek Suchomel

Kromě práce si plní i své osobní sny. Když se nevěnuje obchodu a neziskovým projektům, tráví čas se svou manželkou a čtyřmi syny. Samozřejmě nezapomíná také na rodinu, se kterou vyrůstal, a která je ještě početnější, než jeho stávající. V minulosti se Marek hojně věnoval sportům. Sedm let závodně plaval, hrál baseball a tancoval breakdance, kterému se dnes věnuje i jeho nejstarší syn.

Proto, aby vše zvládl, je pro něj důležité zdraví, životní styl, pohyb, hudba a vše, co s tím souvisí. Vstupem do BELEVY se rozhodl podpořit firmu s kvalitními produkty a skvělými službami. Markovou prací je vyhledávat a nabírat vhodné produkty, které by podpořily myšlenku firmy - dát lidem ZDRAVÍ. Protože ZDRAVÍ je to, co nám nemůže nikdo vzít. A jaké zdraví budeme mít, záleží jen na nás.                                               

Lada Hajzlerová

Ladu vždy bavila práce s čísly, kreativita a tvorba. Na to také vystudovala dvě vysoké školy. Už od roku 2012 pracuje v oblasti online marketingu. Odškolila přes 2500 hodin v oblasti mentoringu na sociálních sítích. Vedla stovky kampaní.  Cesta k zdravému životnímu stylu, jako je projekt BELEVY a její doplňky, je proto k ní vázána, protože je akční člověk, který se stará o své tělo. Hraje volejbal, badminton a jakékoliv kolektivní sporty. Dále je jejímu srdci blízká malba, básně a umění. To je ta chvíle relaxu a pohody, co dává jejímu životu rovnováhu. A teď využije svých zkušeností, abyste se o Belevě dozvěděli i vy.

                                                                       Lada Hajzlerová

Každý z našich produktů píše vlastní příběh. Jednotlivé suroviny se k nám dostávají ve chvíli, kdy jsme přesvědčeni o jejich kvalitě. Tedy způsobu sběru, zpracování, podmínkách přepravy. Následně se staráme o náplň tobolek až po doručení k Vám. Dbáme na to, aby jsem nikdy neslevili z našich vysokých nároků. Vy teď buďte našimi soudci. Vždy nás můžete kontaktovat na info@beleva.cz, Věříme, že Vás nezklameme a těšíme se na Vás.            

Přejeme Vám, abyste byli po celý rok zdraví a měli spoustu energie na vše, co Vás v životě naplňuje,

Jiří Kubeš a tým značky Beleva